Výkonná asistentka vedení

Administration Top management Accounting

Náplň práce

  • administrativní a organizační podpora generálního ředitele společnosti
  • kompletní administrativa při plánování a organizaci služebních cest, pořádání schůzek, přípravě prezentací, překladech, přípravě podkladů a zpráv, firemní korespondence
  • zpracování došlých faktur, jejich kontrola a zadávání do systému
  • komunikace s jednotlivými odděleními společnosti zejména s finančním a nákupním oddělením
  • řešení rozdílů v příjmech materiálu a služeb
  • Příjem návštěvníků, vyřizování telefonních hovorů
  • Hlavní osoba pro firemní komunikaci

Požadavky

  • Výborné PC dovednosti a MS Office
  • Pokročila znalost Aj - komunikace v angličtině
  • Efektivní rozvoj vztahů mezi společností a externími zákazníky
  • Přesnost a organizovanost, zdvořilost
  • Proaktivní přístup, iniciativa k řešení problémů
  • Vynikající komunikační a mezilidské dovednosti
  • Výhodou znalost SAP, S4H – schvalovací modul FIS, UNISONO
  • Zkušenost z obdobné pozice nutná

Výhody

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu (3 Kč/km)
  • Věrnostní a docházkový bonus
  • 13. plat
  • Stravenky 150 Kč
  • Multisport
  • Flexipass
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sezónní benefity – vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace