Vedoucí technického týmu

Automotive

Náplň práce

  • Vedení technického týmu pro vývojové projekty termostatů a ventilů
  • Kontrola projektu, management řízení změn
  • Plánování, provádění a vedení přípravy prototypů a ověřovací testy
  • Zodpovědnost za splnění cíle projektu, rozpočtu
  • Řízení a podpora multidisciplinárních týmů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Interní reportování managementu

Požadavky

  • VŠ technického směru
  • Minimálně 3 roky pracovních zkušeností v automotive
  • Velmi dobré znalosti v oblasti termodynamiky a plastů
  • Dobré znalosti v oblasti designu, dynamiky tekutin
  • Znalosti v oboru strojírenství
  • Znalost AJ aktivně, úroveň B2
  • MS Office, SAP výhodou
  • Inovativní myšlení, zodpovědnost
  • Vyjednávací schopnosti, schopnost komunikace, samostatnost

Výhody

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Tiché a moderní pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování
  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • 13. plat

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace