Technolog pro odd. Kinematických montáží

Engineering Construction
40.001 - 50.001
Nový

Náplň práce

  • Tvorba technologických návodek a postupů pro malé montáže (montáž pouzder, nýtování, šroubové spoje, …)
  • Zavádění nových montáží a postupů do výroby
  • Komunikace s mateřskou společností, zákazníky a auditory v AJ jazyce
  • Psaní postupů v programu PLM
  • Práce v programu SAP
  • Práce v 3D programech - Enovia

Požadavky

  • Střední průmyslová škola strojírenská či Vysoká škola strojírenská
  • Středně pokročilá znalost AJ – komunikace na denní bázi emailem či verbálně
  • Technické myšlení
  • Zkušenost s 3D programy (Enovia není podmínkou)
  • MS office

O společnosti

Francouzská výrobní společnost s bohatou historií, jeden z mála závodů leteckého odvětví, jehož know-how obrábění obtížně obrobitelných kovů a povrchových úprav uznávají přední světoví výrobci letadel – Airbus, Boeing.

Líbilo by se Vám vyrábět díly do letadla, kterým v létě poletíte na dovolenou? Podílet se na výrobě pro takové velikány jako je Airbus, Boeing? Společnost vyrábějící součásti pro dopravní letadla a hledá do svého týmu člověka, který se nebojí číst dál. :-)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
  • Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)* Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
  • Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace