Technik kvality

Quality

Náplň práce

  • Zodpovědný za podporu NCR procesu
  • Ověřuje oprávněnost a správnost NCR měřením nebo porovnáním s výkresem / dokumentací
  • Podpora každodenní operativní činnosti při řešení problémů (praktické použití nástrojů pro řešení problémů)
  • Budete komunikačním prostředníkem mezi kontrolory kvality a inženýry kvality
  • Ověřuje / implementuje okamžité nápravné opatření
  • Provádí audity produktů
  • V případě kvalitativního problému nebo při interní / externí reklamaci provádí kontrolu rozpracované výroby
  • Zajistit dodržování pravidel izolace a zacházení s neshodnými výrobky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 1 rok praxe ve výrobní kvalitě – kontrolor, technik
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • AJ na komunikativní úrovni (mluvené slovo alespoň B1)
  • ochota práce ve 2-směnném provozu (6-14, 14-22) – momentálně pouze ranní směna, ale do budoucna může přibýt odpolední (dle projektů)

Nabízíme

  • místo výkonu práce: Plzeň-město
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafetéria benefit systém
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na masáže
  • bonusové systémy – 3x ročně

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace