Nekorporátní vedoucí skladu

Logistics
50.001 - 60.001 60.001 - 70.001 70.001 - 80.001
Aktuální

Co budete dělat?

- řízení menšího týmu skladníků (3 – 5 zaměstnanců) a celkový provoz 700 m2 skladu

- provoz skladu (pevná doba 7. – 15. hod.)
- managment všech procesů na skladě - nakládka, vykládka, příjem, picking, vratky, administrativa, realizace požadavků zákazníků, vyndávání položek, stahování palet, umístění palet/zóny, hospodaření s odpadem
- kompletní managment specifik zákazníků, evidence a jejich dodržování
- team managment - docházka, platové ohodnocení, zadávání a hlídání plnění úkolů a jejich tempo
- komunikace s dodavateli palet, krabic, kartonu a držení skladové dostupnosti
- BOZP - udržování, revize, administrativa
- nábor zaměstnanců a související administrativa

- případný nouzový záskok ve skladu v případě potřeby

Co požadujeme?

- zkušenost s vedením menšího týmu

- nebát se nových výzev

- vedení všech procesů na skladě

- zkušeností s managmentem zákazníků a dodavatelů

- ochota zastoupit kolegy ve skladu v případě potřeby

- schopnost dát do práce kus sama sebe

O společnosti

Mezinárodní B2B velkoobchod s autodíly se sídlem v Praze v České republice s více než 12letou tradicí na evropském trhu s náhradními díly hledá nového vedoucího do skladu v Praze – Uhříněvsi.

Co nabízíme:

- bonusy/prémie

- manažerský motivační program

- sleva na firemní výrobky/služby

- stravenky/příspěvek na stravování

- vzdělávací kurzy, školení

- příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday

- vyhrazený čas na inovace

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace