Lean specialista senior

Manufacturing

Náplň práce

  • identifikace kritických míst ve výrobním procesu a návrh nápravných opatření
  • koordinace při zavádění zlepšovacích návrhů
  • sběr a analýza zlepšovacích návrhů od kolegů
  • zavádění standardů 5S, změna layoutů ve spolupráci s technology
  • pořádání školení a workshopů, vypracování školících materiálů
  • příprava kolegů na certifikace Six Sigma
  • kontrolní audity

Požadujeme

  • SŠ vzdělání – technický obor
  • předchozí praxe na pozici lean specialisty
  • velmi dobrá znalost Six Sigma – certifikace velkou výhodou
  • znalost dalších nástrojů štíhlé výroby jako 5S, Kaizen, QRQC, 3P Transformation Projects
  • zkušeností s návrhy layoutů pracovišť včetně ergonomie, pracovních návodek apod.
  • ČJ a AJ na komunikativní úrovni – denní komunikace s kolegy, dodavateli
  • dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • místo výkonu práce: Plzeň-město
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafetéria benefit systém
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • bonus za senioritu
  • bonusové systémy – 3x ročně

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace