Laboratorní technik

Maintenance Technology

Náplň práce

  • Dohled na zařízení laboratoře a zkušební stroje
  • Obsluha zařízení SOF a příslušné centrifugy
  • Provádění laboratorních testů a udržování kompletních záznamů o nich
  • Provádění preventivních prohlídek a operací údržby na všech určených zařízeních
  • Připravování potřebných záznamů a zpráv spojených s operačním programem, oznamování negativních nálezů
  • Shromažďování informací o analytických parametrech včetně plánování, odběrů vzorků, přípravy vzorku, interpretace a ukládaní výsledků
  • Podpora výrobních operací umožňující testování kvality
  • Udržování a kalibrování analytických přístrojů a zaznamenávání výsledků
  • Zajištění péče, bezpečnosti a pozornosti při používání chemikálií, rozpouštědel, činidel a hořlavých materiálů.
  • Pomoc při implementaci a údržbě systému, dle potřeby interní audity, inspekce na čistírně odpadních vod

Požadavky

  • Odborné technické vzdělání (chemický obor výhodou)
  • Preferována předchozí zkušenost s podobnou pozici
  • Znalost platných laboratorních postupů
  • Znalost současných norem vztahujících se k testování
  • Dobrá znalost laboratorních praktik
  • Schopnost používat a obsluhovat laboratorní vybavení

Výhody

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Měsíční bonus
  • Nadstandardní příplatky za noční (25%), práci o víkendu (30%) a ve svátek (200%)
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu (3Kč/km)
  • Věrnostní a docházkový bonus
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč/den
  • Multisport
  • Flexipass
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sezónní benefity – vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace