Inženýr procesního plánování

Automotive

Náplň práce

  • Přenos poznatků získaných ze zkušeností se sériovou výrobou do designu produktu s orientací na lepší design, kvalitu a konkurenceschopné náklady (DFM / DFA)
  • Koordinování potřeb mezi vývojem a výrobou produktu
  • Vypracování analýz rizik + definice konceptů kvality výroby (P-FMEA)
  • Optimalizace konceptů rozvržení a toku materiálu pro nové projekty
  • Vývoj a spuštění montážního zařízení pro výrobu termostatů a ventilů
  • Stanovení technických specifikací pro výrobní zařízení
  • Technické pořízení výrobního zařízení, jeho implementace a spuštění
  • Přizpůsobení a zlepšení výrobních procesů v sériové výrobě
  • Identifikace a řešení hlavních příčin technických prostojů během spouštění

Požadavky

  • VŠ technického směru - inženýr ve strojírenství
  • Minimálně 2 roky pracovních zkušeností v automotive (plánování procesu)
  • Základní znalosti o řízení montážních zařízení (PLC Siemens S7) a dostupných zkušebních technologiích (kamerové systémy, senzory, zkoušky těsnosti, elektrické zkoušky)
  • MTM, FMEA, TPM, SMED, Lean a projektový management, Value stream
  • Znalost AJ aktivně, úroveň B2, NJ výhodou
  • MS Office, SAP výhodou
  • Orientace na výsledky, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch
  • Vyjednávací schopnosti, schopnost komunikace, samostatnost
  • Inovativní myšlení, ochota vzdělávat se

Výhody

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Tiché a moderní pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování
  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • 13. plat

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace