3D projektant

Construction Administration
30.001 - 40.001
Nový

Náplň práce 3D projektanta/-ky:

  • vypracování projektové dokumentace pro fasádní konstrukce,
  • konzultace technických principů a požadavků s ostatními středisky, především středisky výroby a montáží.

Očekávané dovednosti:

  • VŠ nebo SŠ stavebního nebo strojního zaměření,
  • praxi v oblasti fasádních konstrukcí velikou výhodou,
  • znalost programů Autocad, Revit,
  • zkušenosti s 3D projektováním,
  • angličtina na úrovni B1-B2,
  • zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů,
  • chuť stát se součástí týmu.

O společnosti

Společnost byla založena v roce 1991 a již od svého vzniku se věnuje progresivním stavebním technologiím. Z původního úzkého zaměření na speciální lepení a těsnění s využitím silikonových tmelů postupně přešla na dodávky celých prosklených konstrukcí, u nichž začala využívat konstrukční řešení na bázi hliníkových stavebních systémů.

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné rodinné firmy,
  • zajímavou a prestižní práci zejména na zahraničních projektech,
  • práci s využitím nejmodernějších technologií a projekčních softwarů,
  • zaškolení a další odborný a profesní růst,
  • práci v dynamickém a přátelském kolektivu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • ohodnocení odpovídající kvalifikaci a výkonu,
  • standardní zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, výuku jazyků na pracovišti, systém volitelných benefitů (cafeterie).

Ještě nemáte účet?
Pojďme ho vytvořit !

Registrace